This article is for information only and doesn't call for any action.


Saskaroties ar problēmu, liekā svara, no kuras ieradušās kilogramiem daudzi cenšas atbrīvoties patstāvīgi, bez speciālistu palīdzību.

Tiem, kas vēlas ātri notievēt mājas apstākļos, ir daudz iespējas: dažādas diētas, treniņi, īpaši preparāti, vingrinājumi, piemēram, elpošanas).


Izvēloties sev piemērotāko veidu, kā atbrīvoties no liekajiem kilo, nav vērts aizmirst, ka ir svarīgi ne tikai ātri zaudēt svaru, bet arī noturēt svaru.

Saturs

 • 1 Kā zaudēt svaru mājās, un nevar kaitēt organismam
 • 2 Motivācija zaudēt svaru — svarīgs elements, lai sasniegtu mērķi
 • 3 Lose svars ātri mājās — mainām uzturu
  • 3.1 Īpašu uzmanību pievērsiet metodi ēšanas
 • 4 Speciālie vingrinājumi, svara zudums
  • 4.1 Lai gurnu un sēžas
  • 4.2 Vingrinājumi sejai
  • 4.3 Vēdera
 • 5 Piemērot papildu līdzekļus: īsi par zāles
 • 6 Tautas līdzekļi — svarīgie palīgi ātri svara zudums
  • 6.1 Receptes pamatā ir ābolu sidra etiķi
   • 6.1.1 Iekšā
   • 6.1.2 Ārīgi
  • 6.2 Receptes pamatā ir kāposti sulas
  • 6.3 Uzlējumus dažādu augu novājēšanu
  • 6.4 Pirts, sauna
 • 7 Pārbaudes saraksts uz nedēļu, lai ātri svara zudums mājas apstākļos
 • 8 Noderīga informācija: par ko nav vērts atcerēties

Kā zaudēt svaru mājās, un nevar kaitēt organismam

Liekais svars pats par sevi ir riska faktors daudzām nopietnām slimībām. Lai nenodarītu ļaunumu savu veselību, process, svara zudums ir nepieciešams izturēties rūpīgi.

Tievēt mājas apstākļos var cilvēkiem, kuriem nav nopietnu slimību. Kam ir problēmas ar veselību, nomest liekos kilogramus būs saprātīgi, konsultējoties ar speciālistiem.

Svarīgi! Organisms izjūt stresu, ja zaudēt svaru ātri.Turklāt, pēc šādas "avārijas" izkraušanas zaudētos kilogramus var viegli atgriezties.

Tāpēc, lai sakārtotu piemēram, "satricinājums" lai organismam regulāri nav ieteicams, tikai īpašos gadījumos. Lietošana vitamīnu kompleksu atbalsta organismu, kas procesa laikā notievēšanas trūkst dažādu vērtīgu vielu.

Liekie kilogrami kūst daudz ātrāk, ja:

 • enerģijas tiek patērēta vairāk, bet uzturs ir samazinājies;
 • ēdināšana frakcionēti — ne mazāk kā 4 reizes dienā;
 • nekādu nakts snacking.

Lai nenodarītu ļaunumu organismam, zaudēt svaru pēc kārtas, tāpēc būs pareizi, ja izstrādāt skaidru plānu, lai samazinātu svaru, lai viss notiek bez straujiem lēcieniem.

Motivācija zaudēt svaru — svarīgs elements, lai sasniegtu mērķi

Bez skaidras motivācijas ir grūti virzīties uz kādu mērķi. Nosakiet sev, kāpēc jūs vēlaties zaudēt svaru: lai savu veselību, lai uzlabotu privāto dzīvi "vai " cīnīties" visiem uz šiem svētkiem — variantu var būt daudz.

 1. Atzīmējiet, kā var kvalitatīvi uzlabot savu dzīvi bez liekajiem kilo.

   

 2. Noskaņojieties uz pozitīvas emocijas, saki sev katru dienu, ka jums ir pelnījuši, lai būtu skaisti.
 3. Atrodiet sev atbalstu, saskaroties ar radiniekiem vai draugiem: tā būs vieglāk panākt vēlamo rezultātu.
 4. Saglabāt dienasgrāmata ierakstus saviem sasniegumiem, sekojiet plānam.

Pieaugušā vecumā, pohudev pat desmitiem kilogramu, jaunāks nekļūst, bet, sasniedzot kāroto 50 kg augšupejā, piemēram, 180 cm, var izskatīties muļķīgi.

Tāpēc ņemiet vērā viņu fizioloģiskās īpatnības un vēlas tuvoties savam ideālam skaistumam, pietuvosies soli tuvāk kādam tomēr reāli izpildāmā mērķi.

Lose svars ātri mājās — mainām uzturu

Lai zaudēt svaru īsā laika posmā, ir mainīt savu diētu: atteikties no salda, trekna, cieti saturošiem pārtikas produktiem, sāļš.

 1. Laiks ekspress-diētu, nevis desas, kūkas, tauki, augu eļļas, riekstus un citus produktus, kas satur daudz taukus, no rīta var lietot arī zivju eļļu. Tas atbalsta organisma vispārējo stāvokli.
 2. Tā nav nejaušība, ka saldais zem aizliegumu gandrīz visos diētām. Visi konditorejas izstrādājumi ne pievienot slaiduma. Piemēram garšīgu sagremojams ogļhidrāti izrādīties kā tauku krājumiem viduklī un gurnos.
 3. Samazinot sāls daudzumu uzturā, samazināsim ūdens daudzumu organismā. Turklāt, šis produkts nonāk organismā ne tikai tad, kad mēs pievienojam sāli trauku. Šī produkta pietiekami majonēze, dažādās marinādēs, sinepes, degvielas uzpildes stacijās un mērces.
 4. Daudz kaitīgas piedevas, kas kavē aktīvo svara satur pārstrādātas produktos, piemēram, konservi, pusfabrikāti, čipsi, pat makaronus. Lai zaudēt svaru ātrāk, produktiem ēdienkartē jābūt dabīgiem. Tā sāta sajūta pēc vārītu gaļu saglabājas 3,5 stundas, un pēc veikala cenam kotletēm un desas atkal gribas ēst jau 2 stundas.
 5. Aizmirstiet par visiem gāzētiem dzērieniem. Vienu glāzi, piemēram, limonādes skaita kalorijas atbilst vidējo vakariņām. Vēl viena negatīva kvalitāti šādu dzērienu — tie ietekmē skābju-sārmu līdzsvaru, traucējot vielmaiņu.

Lai piedevas izvēlieties tikai dārzeņi. Tās var lietot svaigā veidā, vārīt vai sautēt.


Iekļaujiet savā uzturā jebkuru dabīgās sulas, izņemot saldo. Derēs, piemēram, citrusu, ābolu, tomātu.

Īpašu uzmanību pievērsiet metodi ēšanas

 1. Ēdiet 4-6 reizes dienā, nelielās porcijās. Neaizmirstiet par dzeramā režīmā. 2-2,5 l ūdens dienā palīdzēs izvadīt no organisma atkritumvielas tauku.
 2. Cerot uzturā, var lietot elektroniskajiem svariem vai saistīt porcijas apjomu ar savu plaukstu. Porcija zivis ir aptuveni ērti ievietot apjomu jūsu plaukstas, putras — viena dūre, svaigi dārzeņi, augļi — divas dūres.;
 3. Izmantojiet, lai sastādītu izvēlne tabulu kaloriju pārtikas produktiem (to var lejupielādēt, piemēram, tālrunis ir kā pielikums). Pareizi izlīdzinot kalorijas un pieturoties pie šāda izvēlne, par 1-2 nedēļu laikā var atbrīvoties no liekā svara un nekaitētu veselībai.
 4. Labākais laiks, lai pēdējā ēdienreize — 4 stundas pirms gulētiešanas, jo visi ēst ne tikai pārstrādasies, bet kaut kāda daļa kalorijām pat patērēts.
 5. Noteikti vajag rīkot atslodzes dienā, vismaz 1 reizi 2 nedēļās. Pieņemsim, ka tas ir monokomponents. Var palikt uz konkrētu produktu, piemēram: zemas kalorijas biezpiens, kefīrs, augļos. Neaizmirstiet par ūdeni. Citiem ķermeņa šķidrumiem, kas to aizvietot nevar.

Par astoņiem noteikumos novājētu mājas apstākļos var mācīties no video.

Speciālie vingrinājumi, svara zudums

Bez fiziskas slodzes ārējais notievēšanas rezultāts nebūs tik skaidrs. Nodarbības jebkura veida sportu ne tikai palīdz nomest svaru, bet arī nostiprināt ādu, uzlabot ķermeņa formas. Pilnvērtīgi trenēties var arī mājās.

Nodarbības ir jāsāk ar aktīvas iesildīšanās, lai iesildīties visi muskuļi. Izmantojiet pazīstami visiem vingrinājumus: skriešanu uz vietas, rotācijas stīpa, vēzienus rokām, var izlēkāties virve.

Zemāk vienkāršus, bet efektīvus vingrinājumus, kas palīdzēs sadedzināt liekos taukus un sakārtot muskuļus. Pildīt tos var vai nu visu, vai izvēlēties dažas specifiskas formas uzlabošanai zonai.

Lai gurnu un sēžas

 1.  
 2. Mahi atpakaļ. Vienkāršākais variants: no stāvus veikt pārmaiņus mahi atpakaļ un uz sāniem, ar labo, ar kreiso kāju. Sarežģīta variants: atvilka kāju atpakaļ no stāvus, korpuss saliekt uz priekšu, ar roku pirkstiem pieskarties grīdai.
 3. Tupēt pie sienas. Kājas plecu platumā. Pēdu un muguras piespiesties pie sienas. Tupēt nevainojami slīd pa sienu. Atgriezties sākotnējā stāvoklī. Atkārtot.
 4. Lunges: uz priekšu un sānu. Vienkāršākais variants: no stāvus vienu kāju tiek veikts solis uz priekšu, izlaist ķermeni, līdz ceļa pretējās kājas nebūs centimetrs virs grīdas. Speram soli uz sāniem. Sarežģīta variants: izpildot vingrojumus ņemam rokās hanteles vai pudeles, kas piepildītas ar ūdeni.

Vingrinājumi sejai

Lai briest vaigiem neatgādinātu par izbeigtiem kilogramos, veiciet šādu vingrinājumu 10 reizes:

 • izrunāties vai nodziedāt patskaņu burti, stipri sasprindzinot muskuļus mutes;
 • salikt lūpām salmiņu, un stipri izstiept uz priekšu;
 • stipri uzpūst vaigus.

Vēdera

 1. Nolaist un pacelt iegurni, atspiedies ar rokām aizmugurē sevi uz augstāka priekšmets (dīvāns, sola).
 2. Vingrinājumi guļus uz muguras: "Velosipēds", "Šķēres".
 3. Apgulties uz muguras, nofiksēt kājas, rokas uz muguras, jāpaceļ savu ķermeni.

Svarīgi! Nodarbības vajadzētu sākt apmēram pēc stundas pēc ēšanas. Kad esat beidzis dzert, ne ēst vēl vismaz stundu.

Piemērot papildu līdzekļus: īsi par zāles

Ir daudz preparātu svara samazināšanai, lūk, daži no tiem:

 • Chokolate Slim samazina lieko svaru, novērš pūtītes un pinnes, cīnās ar celulītu;
 • FitoSpray — tas ir speciāls aerosols, lai zaudēt svaru. Bloķē bada sajūta. Šķeļ taukus organismā) un izvada no tā lieko šķidrumu;
 • Šķidrais Kastanis — preparāts prezentēs kā satur 100% dabīgas augu sastāvdaļas. Efektīvi sadedzina tauku uzkrāšanos. Vēl viens veids preparāta "Šķidrais Kastanis Nakts — Pastiprinātā formula" — lieto pirms gulētiešanas un sadedzina taukus, kamēr jūs guļat.

Tautas līdzekļi — svarīgie palīgi ātri svara zudums

Tautas līdzekļi būs labs papildinājums straujo novājēšanu.

Receptes pamatā ir ābolu sidra etiķi

Iekšā

20 minūtes pirms ēšanas iedzert glāzi ūdens ar 1 tējk. ābolu etiķa. Ābolu sidra etiķi samazina apetīti, uzlabo gremošanu, šķeļ ogļhidrātus un taukus, ko organisms no pārtikas.

Arī tas ir bagāts ar dažādiem mikroelementiem un organiskām skābēm.

Ārīgi

Strauji novājēt mājas apstākļos palīdz ietīšana ar etiķi — tā ir laba profilakse, celulīta un striju.

Sajauc ūdeni ar etiķi 1:1, samitrināt ar šo sastāvu auduma un cieši wrap problemātiskās zonas. Papildus saišķis augšu no augšas. Procedūras ilgums 30-40 minūtes.

Receptes pamatā ir kāposti sulas

 Vēl viens lielisks sena recepte, kas palīdz ātri zaudēt svaru. Kāpostu sula izvada no organisma sārņus un toksīnus, uzlabo gremošanas sistēmas darbību.

Glāze sulas dzert pirms ēšanas un vakarā, 4 reizes dienā.

Dzērienu var sajaukt kopā ar citiem sulas: ābolu vai burkānu, sildīt. Dzert kāpostu sulu vai ābolu etiķi, kas divu nedēļu laikā.

Uzlējumus dažādu augu novājēšanu

Svarīgi! Gatavot uzlējumus tikai no kvalitatīviem un garšaugi. Nederīgi lietošanai tiek uzskatīti augi, kas ir uzglabāta ilgāk par diviem gadiem.

Lai samazinātu apetīti sagatavojiet šādu uzlējumu: 20 grami māte-un-pamātes un 100 grami lapu kazeņu aplej ar verdošu ūdeni un ļauj ievilkties 20 minūtes. Lietot tukšā dūšā no rīta.

Pirts, sauna

Patīkama un noderīga procedūra notievēšanai. Pirts apmeklējums uzlabo asinsriņķošanu, noņem pietūkumu, stimulē tauku sadedzināšanu, pateicoties kam ir liekie kilogrami pazūd ātrāk.

Pārbaudes saraksts uz nedēļu, lai ātri svara zudums mājas apstākļos

 1. Vairāk kustības un fiziskās slodzes.
 2. Dzeriet ūdeni.
 3. Aizmirstiet par saldumiem.
 4. Samazināt, vai pavisam izslēgt no savas ēdienkartes sāli.
 5. Neēd taukainu pārtiku.
 6. Dzert vitamīnus.
 7. Neignorējiet masāžas, šarko duša, apkure ietīšanas.
 8. Pārtikas vāram, izgreznot, labākais, bet ne cepam.
 9. Skaidri stick ar sastādīto ēdienkarti.

Noderīga informācija: par ko nav vērts atcerēties

 1. Pat, ja nomest pāris kilo ir nepieciešams īsā laika sprīdī, piemēram, par nedēļu, fizisko slodzi palielina pakāpeniski, un vairāk staigāt ar kājām.
 2. Lai izvadīt lieko šķidrumu no organisma, var dzert īpašās "tējas". Paredzētas diētas vai attīrīšanās no tām kopā ar lieko šķidrumu, viņi, diemžēl, izvada noderīgas vielas.
  Lai nav kaitēt veselībai, tos nedrīkst izmantot ilgāku laika periodu.
 3. Pamatojoties uz to guļ, caureju un diurētiskiem augu sastāvdaļas un pielietot līdzīgus fītopreparātu ilgu laiku, ir nedrošs.
 4. Tā vietā, lai "tējas" no aptiekas var izmantot parastu zaļo tēju, kas palīdzēs arī ūdens ātrāk, "aiziet" no organisma. Kā citrons vai ingvers, papildina dzēriens, bagātinās to ar papildus noderīgām vielām.
 5. Ja saldumu gribas tik vienkārši, ka grūti un nākas izvēlēties starp candy un žāvētiem augļiem, izvēlies otro variantu. Medus, pastille, zefīrs var saukt par "glābēji" novājētāju.
  Šos produktus var aizstāt saldumus.
 6. Izmantojot kā papildus palīgu "tauku degļi", ir vērts atcerēties, ka efekts no tādām piedevām iestājas tikai tad, kad aktīvās sporta nodarbībās: šīs vielas ir labi palīgi ir tikai tiem, kas nav guļ uz dīvāna, mēģinot zaudēt svaru.

Ir skaidra motivācija, mainīt ikdienas uztura un aktīvās nodarbības palīdzēs "aiziet" pārmērīgi svara.

Atcerieties, ka visi "ekspress metodes" nekaitēs veselībai tikai ar īsu pieteikumu, kā arī aktīvu dzīvesveidu un mērena ēšana — tas ir obligātie nosacījumi, lai saglabātu sasniegto rezultātu.

Author: Maria Gordon

0 thoughts on “Kā ātri zaudēt svaru mājas apstākļos: veidi un padomi”

Leave a Reply

* - All fields are required.